Zbliża się coś dużego!

Nasze wszystkie działania skupione wokół Olowego oraz powstającej Fundacji „Blisko Lasu” sprawiają , że szukamy swojego domu… swojej Bazy…

Z wielkim zaangażowaniem i sercem budujemy naszą społeczność rodzin żyjących i rozwijających się blisko lasu, blisko natury. Naszą misją jest budowanie relacji ludzi z przyrodą, gdyż mocno wierzymy, że właśnie to pomoże nam odpowiednio zadbać o świat.

Nasze rodziny spotykają się obecnie dwa razy w tygodniu na zorganizowanych spotkaniach. Dodatkowo, w weekendy staramy się organizować eventy przyrodnicze. Jednak mamy ambicje na więcej!

Chcemy dawać przestrzeń rodzinom do wspólnego rozwijania się, doświadczania, poznawania, obserwowania i wspierania.

Przyroda i rodzina to są nasze fundamenty. Chcemy, by opiekunowie czuli wsparcie i bezpieczeństwo. Chcemy, by dzieci rozwijały się w sposób naturalny i swobodny.

Spędzamy tyle czasu, ile się da w lesie, na łące, przy strumieniu… ale są takie dni, gdy się nie da. Są takie dni, gdy potrzebujemy schować się w naszej Bazie! Potrzebujemy miejsca, gdzie gdy już kompletnie przemokniemy, schowamy się i wysuszymy. Miejsca, gdzie schowamy cały nasz cenny sprzęt terenowy. Miejsca, gdzie przygotujemy dla Was herbatę. Miejsca, gdzie wydrukujemy dla Was materiały…

Potrzebujemy Bazy Blisko Lasu. To nasze wielkie marzenie… Wszystko inne już mamy!

W związku z tym, już wkrótce dużo się zadzieje, a Wy będziecie mieli nam jak pomóc!