Olowe Warsztaty

„Olowe warsztaty” to przedsięwzięcie, od którego wszystko się zaczęło. Na początku 2018 roku zorganizowaliśmy nieśmiało pierwsze zajęcia zastanawiając się, czy to w ogóle się przyjmie. I już na samym początku zaskoczyła nas ogromna serdeczność naszych pierwszych Olowiczów, a rosnąca popularność sprawiła, że warsztaty odbywają się dziś do czterech razy w tygodniu. A i tak czasem brakuje miejsc!

Warsztaty wywodzą się z zajęć opierających się o metodę Sensoplastyka® (której Olo jest certyfikowaną trenerką pierwszego stopnia!), ale konsekwentnie rozszerzamy ich program o rozwiązania autorskie. Dzięki temu, zajęcia organizowane w ciągu miesiąca są zróżnicowane i stale atrakcyjne. Zwyczajnie nie mają się jak znudzić! Wspomagają rozwój dzieciaków w oparciu o małą i dużą motorykę, sensorykę, rytmikę, czy wspólne czytanie. Zajęcia zawsze prowadzi Olo, od czasu do czasu pomagają jej Karolina lub Dominik.

Jak wspomnieliśmy, obecnie warsztaty odbywają się aż do czterech razy w tygodniu. Są trzy stałe grupy: poniedziałkowa na 10:15 dla dzieci do maksymalnie 16 msc, piątkowa na 10:15 dla bąków od około 16 msc oraz piątkowa na 15:00 – to grupa mieszana dla tych, którzy rano nie mogą, a bardzo chcą. Czwarte warsztaty to warsztaty specjalne, które zawsze odbywają się w którąś sobotę miesiąca.

Zajęcia trwają zawsze między 1h15min do 1h30min. Trochę się brudzimy, więc warto mieć coś na przebranie dla siebie i dziecka oraz ręcznik!

Koszt zajęć: 35 PLN za parę dziecko+opiekun przy wykupieniu całego miesiąca z góry lub 40 PLN przy pojedynczym uczestnictwie. Udział opiekuna z dwójką i większą liczbą dzieci kosztuje 50 PLN.

UWAGA! Od stycznia 2020r. pojawią się specjalne warsztaty dla dzieci 3+ 🙂 Uważnie nas obserwujcie:)

Na warsztaty obowiązują zapisy – prosimy o kontakt.