Olowe Warsztaty

„Olowe warsztaty” to przedsięwzięcie, od którego wszystko się zaczęło. Na początku 2018 roku zorganizowaliśmy nieśmiało pierwsze zajęcia zastanawiając się, czy to w ogóle się przyjmie. I już na samym początku zaskoczyła nas ogromna serdeczność naszych pierwszych Olowiczów, a rosnąca popularność sprawiła, że warsztaty odbywają się dziś w czterech grupach, czasem w pięciu. A i tak brakuje miejsc!

Warsztaty wywodzą się z zajęć opierających się o metodę Sensoplastyka® (której Olo oraz Asia są certyfikowanymi trenerkami pierwszego stopnia!), ale konsekwentnie rozszerzamy ich program o rozwiązania autorskie. Dzięki temu, zajęcia organizowane w ciągu miesiąca są zróżnicowane i stale atrakcyjne. Zwyczajnie nie mają się jak znudzić! Wspomagają rozwój dzieciaków w oparciu o małą i dużą motorykę, sensorykę, rytmikę, czy wspólne czytanie. Zajęcia zawsze prowadzą Olo i Asia, od czasu do czasu pomaga im Dominik.

Jak wspomnieliśmy, obecnie warsztaty odbywają się w czterech grupach. Wszystkie zajęcia odbywają się w piątek i zaczynają się kolejno o 10:00 (grupa dla dzieci 1-2 lata), 12:00 (grupa 6-12 msc), 14:00 (grupa 9 msc – 2 lat) i 16:00 (grupa 1-5 lat).

Zajęcia trwają zawsze między 1h15min do 1h30min. Trochę się brudzimy, więc warto mieć coś na przebranie dla siebie i dziecka oraz ręcznik!

Koszt zajęć: 40 PLN za parę dziecko+opiekun a udział opiekuna z dwójką i większą liczbą dzieci kosztuje 60 PLN.

Na warsztaty obowiązują zapisy – prosimy o kontakt.