Olowe Książki

„W mojej głowie tęcza!”

Napisaliśmy książkę! I jesteśmy z niej megadumni. Bo jest kolorowa, szalona i o emocjach. Czyli dokładnie taka jak my:) Dużo się przy niej nauczyliśmy. Bo zrobiliśmy ją w 100% sami, we dwoje. Nie jest idealna, pewnie ma swoje niedociągnięcia, ale dla nas… Dla nas jest cudowna. A najpiękniejsze jest to, że pierwszy nakład i kawałek dodruku rozeszły się… przed premierą:)

Olo i Dominik

Premiera „W mojej głowie tęcza!” odbyła się w listopadzie 2019 na II Targach Baby Boom w Zielonej Górze, gdzie można było premierowo posłuchać, jak Olo ją czyta. Własnoręcznie przygotowaliśmy do tego specjalną scenografię!

Nasza książka miała być też czymś więcej niż po prostu książką. Nie przypadkowo wydaliśmy ją w takim formacie, na spirali i na takim papierze. Miała być odporna i łatwa w czytaniu oraz łatwa w… dokończeniu. Bo jeśli chcecie, możecie tę książkę zmienić dowolnie. Zróbcie to swojej książce!

Nakład wyczerpany!

„O pewnym niepewnym Straszaku”

Idąc za ciosem, rok później wydaliśmy drugą Olową książkę! „O pewnym niepewnym Straszaku” to nieco bardziej kompaktowa w formacie niż poprzednia urocza książka o strachu.

Premiera odbyła się już nieco bardziej w naszych klimatach niż ostatnio! Czyli na kocach w lesie! I przy słodkościach! Napisz i sprawdź dostępność „Straszaka”!