Strona jest aktualnie w trakcie rozbudowy, więc w tym przypadku jeszcze nie wszyscy członkowie zespołu doczekali się swoich docelowych pełnych biogramów (ale Ola pisze je na bieżąco w każdej wolnej chwili!) 😉

Ola Stencel

Współzałożycielka Olowego, żona Jędrka, matka czwórki, aktywistka, Wódź w Wiosce Blisko Lasu

W czepku urodzona optymistka z poczuciem misji. Chce dzielić się radością i dobrem z innymi. Wierzy w powracające dobro i moc radości.

Olowe powstało ze wsparcia, które otrzymała od kobiet wokół siebie i dla wsparcia kobiet i rodzin. Chcąc nieprzerwanie być ze wspaniałymi ludźmi, których spotykała na swojej drodze dzięki Olowemu, rozwija firmę tak, by nadążyć za rosnącymi dziećmi.

Dominik Osyczka

Współzałożyciel Olowego, mąż Agu, wujek, grafik i ilustrator, filmowiec i fotograf, spec od promocji

Przyjaciel Olo – przyjaciel marzenie – zawsze u jej boku. Od samego początku tworzy każdy jeden post, relację, rolkę, a przede wszystkim to, jak wygląda Olowe. Dzięki niemu jesteśmy widoczni i rozpoznawalni. Jednak jego praca nie ogranicza się do komputera: jest zawsze tam, gdzie jest potrzeba.

Chce robić coś ważnego i wartościowego, więc szukając tego, wszedł w Olowe jak w masło.

Karolina Chosińska

Leśne ramię Olowego, mama dwójki, pedagożka w Wiosce, edukatorka przyrodnicza, promotorka zatapiania się w lesie

Po wspólnych latach w harcerstwie, Olo i Karolina wróciły do kontaktu, gdy zostały mamami. To zaowocowało powstaniem najpierw rodzinnych spacerów „Do lasu!”, a następnie Klubu Rodzinnego Blisko Lasu.

Karolina wykazuje się wspaniałą wiedzą o lesie i zwierzętach w nim mieszkających i dzieli się nią z dziećmi i rodzicami. W ten sposób realizujemy jedną z misji Olowego: budowanie relacji ze światem przyrody.

Małgorzata Radziwołek

mama dwójki, z początku uczestniczka – teraz członkini zespołu, czasem opanowuje szaleństwo Oli i Dominika, zastępca Wodza w Wiosce

Nasza cudowna Gosia wyrosła z Olowej Społeczności, zaczynając jako uczestniczka naszych warsztatów i spotkań leśnych, a teraz jest Zastępcą Wodza i dba o Wioskę pod nieobecność Oli!

Jest naszym mistrzem dokładności i precyzji. Absolutnie wyróżnia ją wyjątkowe poczucie humoru oraz dystans do życia, co nadaje fantastyczną nutę śmiechu w naszym wioskowym zespole. Gosia ma zawsze głowę na karku, pamięta o tym o czym nikt nie pamięta i zachowuje logikę w chaosie! Ma złote serce, okazuje ogrom wsparcia zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Karolina Brzozowska

studentka pedagogiki opiekuńczej, promotorka zdrowego odżywiania i sportu, niesamowicie optymistyczna i podatna na szalone pomysły

Karolina jest pedagożką w naszej Wiosce i jest naszą gwiazdką z nieba! Kompletnie się jej nie spodziewaliśmy, a spadła do nas w momencie, gdy tego najbardziej potrzebowaliśmy i spełniła nasze marzenia i potrzeby! Jest radosna i błyszczy wewnętrznym światłem, niosąc spokój, otulenie i uśmiech. Karolina jest zawsze pogodna, promuje zdrowy styl tryb życia. Zawsze gotowa do pomocy i wsparcia dzieci oraz zespołu!

Justyna Czarnecka

mama Tosi, wspaniały słuchacz, prawdziwa pedagożka z powołania, niesamowita w olowość warsztatów

Justyna dołączyła do nas na początku 2023 roku, choć można powiedzieć, że jest z nami dobry rok dłużej! Zanim wkroczyła na „pełen etat” jako wioskowa pedagożka, pojawiała się u nas na warsztatach, szkoleniach, zaczęła wpadać do Wioski na zastępstwa… aż w końcu z nami została. I to niesamowite, jak bardzo się wpasowała w nasz klimat i nasze flow! Tak bardzo, że pierwszy raz w historii Olowego… pierwszy raz od pięciu lat, mogliśmy komuś samodzielnie powierzyć prowadzenie Olowych Warsztatów, będąc spokojnym, że wszystko jest zgodne z naszą wizją. Cóż za ekscytująca osoba!