Mini zmiany w Klubie

Cześć, Klubowicze;)

Trochę jest tak, że jesteście naszymi testerami:) Więc musicie razem z nami przechodzić przez wszystkie etapy zmian i prób.
Nie każde rozwiązanie od razu jest ok, więc szukamy. Ogłaszamy zatem iż: wtorki środy i czwartki są dla wszystkich wiekowo:) Wracamy absolutnie do niedzielenia wiekowo dzieci.

Wtorki są z Kamilą i Karoliną 10:00-13:00 i odbywają się u Kamili chyba, że w rozpisce miesięcznej (bo takie teraz powstają) będą jakieś zaplanowane wypady. Kamila lubi wypady, a spotkania z Kamilą i Karoliną są spotkaniami bardzo twórczymi i kolorowymi:)

Środy popołudniowe – sezon jesień/zima – skracamy czas trwania do 2 godzin 16:30-18:30 – bo jest zimno, natomiast nie dajcie się „zimnu i chłodu”…. To czas idealny na spotkania przy cieple ognia, opowieściach ogniskowych, śpiewach, małych zabawach ruchowych oraz wypadów z latarkami w las! Prowadzą Olo i Karolina.

Czwartki z Karoliną i Olo odbywają się u Olo w godzinach 10:00-13:00. Są to dni bardzo skupione na przyrodzie – tu Karolina wszelkimi sposobami/kanałami będzie pokazywać dzieciom świat zwierząt i roślin.

Koszt udziału w jednym klubie (bez zmian) 30zł. Można zakupić karnet bez ograniczeń w kwocie 250zł i chodzić ile się chce i gdzie się chce;) Na Klub warto mieć: latarkę, termosik z ciepłym napojem (my też mamy, ale duże i nie zabieramy na spacery), mały segregator (jako śpiewnik) oraz teczkę a3 🙂 Fajnie też mieć teczkę a4 z przegródkami, wtedy dobrze się przechowuje różne prace, które są narażone na zniszczenie.
Przypominamy, że można zakupić sobie mały zestaw klubowy czapka+chusta – 35zł, które uszyła dla nas Asia Er!:)

Staramy się też już zorganizować małe woreczki na wyjścia by dzieci miały gdzie chować skarby leśne, które znajdą;)

Do zobaczenia w listopadzie!:)