Mamowe

Mamowe to wspaniała inicjatywa dla mam. To czas i miejsce dla nich: z myślą o nich, w związku z ich potrzebami i chęciami. Wszystko co się tu dzieje jest tworzone i planowane wspólnie z członkiniami grupy.

Wyobraź sobie krąg wspaniałych kobiet podobnych Tobie. Wszystkie rozmawiacie o tematach Wam bliskich. Wiecie, że tu wszystko zostanie zrozumiane: Wasze myśli, Wasze uczucia, Wasze zmęczenie, Wasze radości, Wasze troski i Wasze potrzeby. Nikt się tu nie zdziwi, że Twoim pomysłem na następne spotkanie jest bezalkoholowe wino i burger. Nikt się tu nie zdziwi jak utniesz sobie małego komara w trakcie spotkania. Możecie tu śmiać się to upadłego, płakać do ostatnich łez, krzyczeć, śpiewać, tańczyć!

Organizujemy koncerty, warsztaty, spotkania z różnymi specjalistami: psychologami, seksuologami, czasem po prostu rozmawiamy. Robimy wszystko, czego w danej chwili potrzebujecie.

W zależności od programu danego spotkania, zmienia się cena – od bardzo symbolicznej, pozwalającej nam opłacić salę, do nieco wyższej – kiedy organizujemy koncert lub spotkanie ze specjalistą. O wszystkim informujemy odpowiednio wcześniej.

Na „Mamowe” obowiązują zapisy – prosimy o kontakt.