Kosmos dla dziewczynek

Znacie „Kosmos dla Dziewczynek”? To bardzo, baaardzo fajny dwumiesięcznik, który powstał – jak to mówią jego autorki – z niezgody na brak dobrej prasy dla dziewczynek w Polsce. I bardzo dobrze, że się nie zgodziły!

Fakt, że jest to magazyn dla nieco starszych dzieciaków (bo naprawdę nie ma się co ograniczać tylko do Dziewczynek!), ale warto się nim zainteresować nawet, gdy na razie macie Olowe Maluchy, które taplają się u nas w mące lub wędrują z nami do lasu! Tematy poruszane w „Kosmosie” są ponadczasowe i na bank, za kilka lat, gdy dzieci Wam podrosną, z chęcią po niego sięgną!:)

A dlaczego o tym piszę? Bo raz, że śledzę ten magazyn od pierwszego numeru, a dwa… najnowszy numer porusza ważną i bliską naszym Olowym sercom tematykę:) Jest o naturze, lesie, owadach, ptakach… nawet o jednorożcach! O wszystkim, o czym później możemy pogadać razem! Zobaczcie z resztą na zdjęcia:)

Jak bylibyście zainteresowani, to można go kupić w Empikach, a na stronie Fundacji Kosmos, która jest wydawcą można dorwać też numery archiwalne… bo każdy numer jest o czymś innym i każdy jest świetny!:)

Dziewczynki mają Moc!:)

Dominik:)