Zobaczcie, co ma do zaoferowania nasza warsztatownia na Nowojędrzychowskiej 1.

Poniżej możecie przeczytać krótkie informacje o oferowanych przez Dobre Miejsce warsztatach oraz poznać prowadzące je osoby.

Olowe Warsztaty: maluchy oraz starszaki

Zajęcia prowadzi Olo ze wsparciem ze strony Marty Mogielnickiej, Karoliny Brzozowskiej oraz czasem Dominika. Są to klasyczne warsztaty wg autorskiej, olowej receptury! To niesamowity miks sensoryki, kreatywności, rozwijania małej i dużej motoryki, a także nieodzowne muzykowanie oraz czytanie najnowszych, najfajniejszych wydawnictw dla dzieci!

Olowe Warsztaty odbywają się dla dwóch grup wiekowych: od siedmiu mscy do dwóch lat oraz dla dzieci powyżej drugiego roku życia.

Gordonki oraz Muzyczna Zerówka

Marta Mogielnicka działa z nami od lat i nic nie zmienia się także w Dobrym Miejscu. Marta prowadzi dla Was Gordonki, a właściwie zajęcia umuzykalniające metodą gordonowską, a także muzyczne zajęcia dla dzieci kończących edukację przedszkolną: Muzyczną Zerówkę.

Gordonki są skierowane dla dzieci już od pierwszych tygodni życia, Muzyczna Zerówka jest dla dzieci w wieku od pięciu lat!

Joga dla dzieci, Taniec w chustach, Mamy Wytchnienie oraz Oppa! od stóp do głów

Dobre Miejsce przyniosło nam i Wam wspaniałą współpracę z Kingą oraz Emilią z Oppa! Kolektyw. Dziewczyny prowadzą u nas cały szereg zajęć!

Kawka z kawką oraz Do lasu!

Niezmiennym filarem Olowego, a co za tym idzie Dobrego Miejsca jest oczywiście Karolina szeroko znana również jako Chosia! Choć jej zajęcia najczęściej odbywają się poza czteroma ścianami to nadal tworzy ona z nami ofertę naszej warsztatowni. Prowadzone przez Karolinę zajęcia można więc nazwać Dobrym Miejscem Outdoor!

Karolina okazjonalnie prowadzi dobrze znane warsztaty „Do lasu!”, a wraz ze startem DM portfolio swoich warsztatów rozszerzyła o „Kawkę z kawką”, kierowaną do seniorów!

Klub Justyny oraz Randkowe

Justyna poprowadzi w DM swój klub oraz doskonale znane i bardzo przez Was lubiane Randkowe, gdzie możecie zostawić u nas dzieci i urwać się na Randkę lub spokojne zakupy, albo… odespać!