Witajcie w nowym wcieleniu naszego Dobrego Miejsca. To cudowna warsztatownia dla rodzin, dla dzieci, dla rodziców. Dla Was.

Poniżej możecie przeczytać krótkie informacje o oferowanych przez Dobre Miejsce warsztatach oraz poznać prowadzące je osoby.

Olowe Warsztaty: maluchy oraz starszaki

Zajęcia prowadzi Olo ze wsparciem ze strony Karoliny Brzozowskiej oraz czasem Dominika. Są to klasyczne warsztaty wg autorskiej, olowej receptury! To niesamowity miks sensoryki, kreatywności, rozwijania małej i dużej motoryki, a także nieodzowne muzykowanie oraz czytanie najnowszych, najfajniejszych wydawnictw dla dzieci!

Olowe Warsztaty odbywają się dla dwóch grup wiekowych: od siedmiu mscy do dwóch lat oraz dla dzieci powyżej drugiego roku życia.

Gordonki oraz Muzyczna Zerówka

Marta Mogielnicka działa z nami od lat i nic nie zmienia się także w Dobrym Miejscu. Marta prowadzi dla Was Gordonki, a właściwie zajęcia umuzykalniające metodą gordonowską, a także muzyczne zajęcia dla dzieci kończących edukację przedszkolną: Muzyczną Zerówkę.

Gordonki są skierowane dla dzieci już od pierwszych tygodni życia, Muzyczna Zerówka jest dla dzieci w wieku od pięciu lat!

Joga dla dzieci, Taniec w chustach, Mamy Wytchnienie oraz Oppa! od stóp do głów

Dobre Miejsce przyniosło nam i Wam wspaniałą współpracę z Kingą oraz Emilią z Oppa! Kolektyw. Dziewczyny prowadzą u nas cały szereg zajęć!

Kawka z kawką oraz Do lasu!

Niezmiennym filarem Olowego, a co za tym idzie Dobrego Miejsca jest oczywiście Karolina szeroko znana również jako Chosia! Choć jej zajęcia najczęściej odbywają się poza czteroma ścianami to nadal tworzy ona z nami ofertę naszej warsztatowni. Prowadzone przez Karolinę zajęcia można więc nazwać Dobrym Miejscem Outdoor!

Karolina okazjonalnie prowadzi dobrze znane warsztaty „Do lasu!”, a wraz ze startem DM portfolio swoich warsztatów rozszerzyła o „Kawkę z kawką”, kierowaną do seniorów!

Klub Justyny oraz Randkowe

Justyna poprowadzi w DM swój klub oraz doskonale znane i bardzo przez Was lubiane Randkowe, gdzie możecie zostawić u nas dzieci i urwać się na Randkę lub spokojne zakupy, albo… odespać!