Do lasu!

Drugim po „Olowych warsztatach” tworem, który powstał w naszych głowach były Rodzinne Spacery „Do lasu!”. Zainspirowani fantastycznym filmem „Into the woods”, postanowiliśmy wyrwać się spod dachu i zabrać Was ze sobą!

Dlaczego? Ponieważ las nie ogranicza naszej wyobraźni. Las koi nasze ciała i umysły od miejskiego zgiełku. W lesie nie trzeba się spieszyć. W lesie można stracić zasięg telefonu. W lesie można porozmawiać z przyjacielem. Wejść na drzewo. Zjeść posiłek. Wypić herbatę. Poczytać książkę.W lesie można… Sami sobie odpowiedzcie!

Rodzinnym Spacerom „Do lasu!” przewodniczy Karolina – niczym najlepszy przewodnik opowiada o leśnych zwierzętach, roślinach i całym ekosystemie. Nawołuje ptaki, opowiada o tym, czego warto nie przeoczyć w czasie leśnego pobytu.

Z czasem do naszych spacerów dołączyła także Fundacja Centrum Rodziny i to właśnie pod jej szyldem i patronatem organizowane są te wypady!

Cena spacerów jest symboliczna: 1 PLN za dzieciaczka, 2 PLN za dorosłego, lub po prostu 5 PLN za całą rodzinę, bez znaczenia jak liczną. Za te drobne mamy możliwość przygotowania drobnych pomocy dla Karoliny i atrakcji dla dzieciaków!

Na spacery nie obowiązują zapisy – wpadajcie kiedy chcecie!

Drugie oblicze „Do lasu!” to zajęcia jakie Karolina prowadzi w przedszkolach i szkołach. Są to edukacyjne spacery dla przedszkoli i klas 1-3. Serdecznie zapraszamy placówki zainteresowane kontaktem dzieci z przyrodą i poznawaniem jej w sposób praktyczny i emocjonujący! Bo nic tak dobrze nie zbliża nas do zwierząt i roślin jak poznawanie ich i przebywanie z nimi:)

Karolina jest prawdziwą fascynatką świata ptaków ale na pewno nie poskąpi Wam ciekawostek na temat innych zwierząt żyjących wokół nas! Zapraszamy do kontaktu z Karoliną – 603 305 056 i zaklepywania sobie terminów. Każda pora roku jest dobra na spacer Do Lasu!