Klub Rodzinny „Blisko Lasu”

Prowadząc Olowe Warsztaty przyszedł moment, gdy jasno wyklarowało nam się miejsce, które chcielibyśmy stworzyć. Chcieliśmy stworzyć przestrzeń dziecka i opiekuna, bo to miejsce nie jest ograniczone jedynie dla rodziców z dziećmi. To miejsce otwarte dla babci, dziadka, wujka, cioci, niani… miejsce, gdzie możesz przyjść i być. Czasem, w awaryjnej sytuacji gdzieś wyjść. Miejsce, gdzie Ty i Twoje dziecko czujecie się komfortowo i dobrze. Gdzie chcemy być blisko lasu tak często jak to możliwe. Sięgać po to, co oferuje nam las, jego szyszki, gałęzie, korzenie… chłonąć zapach ściółki, żywicy…. słuchać śpiewu ptaków, dźwięku płynącego strumienia…

W Olowym Sezonie 3, Klub działa aż przez trzy dni! We wtorki, środy i czwartki.

Wtorki (10:00-13:00) są skierowane do naszych dzielnych dzieciaków w wieku przedszkolnym, które wciąż Bliskolasowo będą przyswajać wiedzę w najlepszym Olowym stylu, ale z elementami programu przedszkolnego. O to zadba Kamila, a gościnnie pomoże jej Olo. Nie ominie tej grupy również przyrodnicza podróż z Karoliną:)

Środy (16:30-19:00) skierowane dla naszych dzielnych absolwentów, ale nie tylko:) Popołudniowe spotkania niosą ze sobą zupełnie nowe doznania! Ogniska i przyjemne wieczory. Środowy Klub poprowadzą Olo i Karolina:)

Czwartki (10:00-13:00) są najbliższe temu, co stanowiły zeszłosezonowe spotkania Klubu:) Dla maluchów blisko i leśno! Najpierw spacer z Karoliną, później ciepła herbata u Olo!

Potrzebne są: termos na ciepłe napoje, strój nieprzemakalny, kalosze bądź obuwie nieprzemakąjce na mokre dni oraz teczka A3 i teczka A4 z przegródkami na prace artystyczne:)

Opłaty miesięczne: pojedyncza wizyta w Klubie to koszt 30PLN za parę opiekun+dziecko i 40PLN za opiekuna z dwójką i więcej dzieci.

Na klub obowiązują zapisy – prosimy o kontakt.